Ca urmare a incendiului care a afectat unitatea noastră săptămâna trecută, elevii Școlii Gimnaziale Nr.1 Lunca Cetățuii își vor desfășura cursurile, începând de luni, 11 februarie 2019, după cum urmează:

– clasele pregătitoare dimineața, la Lunca Cetățuii (locația va fi anunțată în zilele următoare);

– clasele I A, I B și III A dimineața, în sediul Primăriei Ciurea;- clasa II A dimineața, la Școala GImnazială Ciurea;

– clasele II B, II C și III B după-amiaza, în sediul Primăriei Ciurea;- clasele IV A, IV B și IV C după-amiaza, la Școala Gimnazială Ciurea;

– clasele V – VIII de la Dumbrava după-amiaza, la Școala Gimnazială Ciurea;- clasele V – VIII de la Lunca Cetățuii după-amiaza, la Școala Gimnazială ”Nicolae Iorga” (nr. 42) din municipiul Iași.

Transportul elevilor va fi asigurat cu mijloace de transport puse la dispoziție de către Primăria Ciurea. Amănunte privind orele de plecare/sosire vor fi postate ulterior pe această pagină. De asemenea, recomandăm celor interesați să ia legătura, prin mijloacele cunoscute și pînă acum, cu învățătorii/profesorii diriginți de la clase.

Vă mulțumim pentru înțelegere!

Categorii: Anunțuri

0 comentarii

Faci un comentariu sau dai un răspuns?

Avatar placeholder

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

nineteen + three =