Luni, 10 septembrie 2018, deschiderea anului scolar 2018-2019 va avea loc dupa cum urmeaza:

    1.   Pentru elevii de la Lunca Cetatuiipe terenul de sport al Scolii Gimnaziale Nr.1 Lunca Cetatuii, la ora 8.15 (Intrarea in curtea scolii se va face numai pe portile pentru autovehicule, str. Bisericii – intrarile de la strada principala sunt inpracticabile datorita unor lucrari in curs).

     2. Pentru elevii de la Dumbrava, in curtea Gradinitei Dumbrava, la ora 9.00

Precizari:

1. Elevii de la Lunca Cetatuii vor invata, in doua schimburi, in corpul Scolii Gimnaziale Nr.1 Lunca Cetatuii, in 10 sali de clasa.

2. Elevii de la clasele primare Dumbrava vor invata, in doua schimburi, la Centrul de zi ~Dumbrava Minunata~, iar elevii de gimnaziu vor invata, in schimbul al doilea ( incepand cu orele 13), la Scoala Gimnaziala Ciurea. Transportul elevilor va fi asigurat de catre Consiliul Local Ciurea iar pe perioada transportului elevii vor fi insotiti de cadre didactice de la Scoala Dumbrava.

                        Mult succes in noul an scolar!

Categorii: Anunțuri

0 comentarii

Faci un comentariu sau dai un răspuns?

Avatar placeholder

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

five + 15 =